Seminář Manažerské dovednosti – budování respektu na pracovišti

Datum konání akce
8. 4. 2020 (9:00 - 15:00)

Řídíte sociální podnik nebo část jeho týmu a dostáváte se do situací, kdy je potřeba být místo vedoucího vůdcem? Máme pro vás připravený workshop pro rozšíření vašich řídích kompetencí, kde se dozvíte jak na různé typy zaměstnanců a jak je vést dle situací, do kterých se dostávají.

Seminář povede lektorka Bohdana Kašparová, expertka marketingové a interní komunikace v Projektu České sociální podnikání pokračuje. 

OBSAH:
Řízení lidí obsahuje mnoho dovedností a vyžaduje odlišný přístup k individuálním potřebám zaměstnanců. Schopnost budovat autoritu a respekt je podstatou vzájemného vztahu s podřízenými. Jejich motivace k angažovanosti může být různorodá. Řekneme si, co zaměstnanci potřebují na pracovišti a jaká jsou pravidla budování respektu. Na zaměstnance i manažery se podíváme z hlediska jejich typologie a nastavíme situační řízení dle jejich schopností a motivace.

Pozornost zaměříme na základní manažerské kompetence: přijímání zodpovědnosti, aktivní naslouchání a předávání instrukcí. Odhalíme nejčastější chyby a zlozvyky při komunikaci s podřízenými, kdy se zaměříme na odstraňování předsudků a hodnocení bez vzájemné zpětné vazby.

Rozdělíme motivaci na vnější a vnitřní a stanovíme motivační faktory dle aktuální potřeby a životní situace zaměstnanců a probereme konkrétní řídící situace pro zvyšování jejich angažovanosti.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.