Seminář Prezentační dovednosti – jak zvládnout vystoupení před publikem

Datum konání akce
6. 5. 2020 (9:00 - 15:00)

Jste nuceni občas nebo i častěji prezentovat před skupinou zastupitelů, členů rad, investory, u zákazníka nebo na konferencích, výstavách a podobnému publiku? Vaše schopnosti a sebevědomí můžete posílit na praktickém workshopu, který jsme pro vás připravili.

Seminář povede Bohdana Kašparová, expertka marketingové a interní komunikace v Projektu České sociální podnikání pokračuje. 

OBSAH: 
Osobní prezentace je jednou ze základních součástí získání pozornosti sociálního podniku. Každého pokorného prezentujícího provází tréma. Zmírnit ji lze přípravou na projev. Příprava není jen o slajdech, i když také. Ale především o osobnosti prezentátora a jeho schopnosti zaujmout a cíleně volit momenty, jak přilákat pozornost publika, o kterých si řekneme.

Jak se připravit na prezentaci? Představíme vám desatero. Nejde jen o obsah. Především se budeme zabývat formou prezentace podle toho, komu je určena a jaký má cíl. Jak se připravit na různé publikum a jak předvídat nebo i vyvolávat otázky, vyprávět příběhy a používat humor?

Podíváme se i na to, s jakými typy posluchačů se setkáte a co dělat v nekomfortní situaci, jak odbourat stres a trému. A také jak na to, když chceme těmto situacím cíleně předejít.

PROČ PŘIJÍT: Naučíte se základní pravidla přípravy prezentace, snížíte práh trémy a posílíte sebevědomí. Odstraníte komunikační zlozvyky ze své praxe při prezentaci. Získáte povědomí o tom, jak to dělají ostatní.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.