Týden vzdělávání dospělých 2022

Týden vzdělávání dospělých tzv. TVD je tradiční podzimní akcí, kterou realizuje Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové s Kontaktními pracovišti ÚP ČR v Jičíně, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a Trutnově pod záštitou Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR, která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.
Datum konání akce
7. 11. - 11. 11. 2022

Cílem akce je seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, v profesních i zájmových oblastech. Motivovat k celoživotnímu učení, nabídnout konkrétní příležitosti dalšího vzdělávání v Královéhradeckém kraji. I v letošním roce proběhne v týdnu od 7. do 11. listopadu 2022 v našem kraji Týden vzdělávání dospělých. Celý týden odstartujeme 2. ročníkem Zahajovací konference a pak jsou pro zájemce připraveny zajímavé semináře, workshopy, zážitkové programy jak prezenční, tak on-line formou.

Nabídka pro rok 2022

  • II. ročník Zahajovací konference TVD,
  • nabídka konkrétních příležitostí dalšího vzdělávání v našem kraji,
  • zajímavé informace z různorodých oblastí poznání,
  • výběr z širokého spektra workshopů, interaktivních seminářů, přednášek, tvůrčích dílen prezenčně nebo online,
  • nové zkušenosti, dovednosti i inspiraci,
  • setkání se zajímavými a inspirativními osobnostmi. 
Týden vzdělávání dospělých v KHK

Účast na všech akcích je pro vás zdarma!

Aktuální informace můžete kTýdnu vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji naleznete také na Facebooku.

 

Zahajovací konference TVD proběhne dne 7. listopadu 2022 od 10 hodin na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje v Hradci Králové, Pivovarské náměstí 1245, sál zastupitelstva.