Centrum služeb Broumov s.r.o. - Tiskárna

Základní informace o podniku

Obor činnosti:
tiskařské a grafické služby, propagační a dárkové předměty, jiné
Náhradní plnění: ano
Sociální podnik: ano
Počet zaměstnanců: 10,67 (z toho 4,81 OZP)
Cílová skupina zaměstnanců: osoby se zdravotním postižením

Charakteristika podniku

Tiskárna Centra služeb Broumov, s.r.o. je sociální firma z rodiny neziskové organizace Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o. p. s. Významná část výnosu z jejího podnikání je určena na financování kulturních aktivit při klášteře Broumov a na jeho údržbu a provoz. Primárním účelem je tedy naplňování koncepce společensky odpovědného podnikání v regionu, včetně zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Tiskárna disponuje špičkovou moderní technologií a kompletním polygrafickým parkem. Díky digitální technice lze tisknout i malonákladové tisky.

Další zajímavé informace

Společnost disponuje certifikací kvality tiskového procesu na shodu s normou ISO 12647-7:2007 a ISO 12647-7:2016. Tiskneme odpovědně a jsme držiteli certifikátu PEFC (lesy obhospodařované trvale udržitelným způsobem). Spolupracujeme z řadou významných firem jak z regionu (WIKOV, Z-TRADE), tak i z jiných částí ČR (Slevomat).

Kontaktní údaje

IČO: 28796047
Adresa sídla: Broumov, Klášterní 225, 550 01
Provozovna 0: Velká Ves, Havlíčkova 115, 55001
Kontaktní osoba: David Ticháček
Telefon: 728011509
Email: david.tichacek@broumovsko.cz
Web: http://www.tiskarna-broumov.cz/

Poskytované výrobky a služby

tiskařské výrobky (katalogy, obálky, letáky, vizitky, knihy, personalizované tisky) fotodárky on-line na www.hezkefotodarky.cz