E-booky pro sociální podniky

23. 3. 2020
E-booky od zainteresovaných odborníků nejen v oblasti integračního sociálního podnikání přehledně na jednom místě a zdarma ke stažení ve formě PDF přímo na váš e-mail z webu ISP21.cz.
  • Sociální podnikání

Portál o itegračním sociálním podnikání ISP21.cz připravil sérii e-booků od zainteresovaných odborníků nejen v oblasti integračního sociálního podnikání.

Hygiena práce a pracovního prostředí

  • Jak zvládáte specifické personální podmínky? Co vám říká hygiena práce a pracovního prostředí v integračním sociálním podniku OZP?

8 hodin v práci? To nedám!

  • Máte nějaké pochyby o možnostech svého uplatnění na trhu práce? Zvažujete, zda má smysl zkusit něco nového? Bojíte se neúspěchu? Stáhněte si e-book zdarma a zbavte se pochybností o tom, zda zvládnete získat práci. Vykročte úspěchu naproti.

6 důvodů, proč vzdělávat OZP

  • Ukončili jste školu a myslíte si, že už není potřeba na sobě pracovat? Myslíte si, že víte vše, co potřebujete? Perspektivní zaměstnavatel vám dá možnost se vzdělávat i při zaměstnání. Má to velký smysl. Stáhněte si e-book zdarma a ověřte si osvědčené rady.

Specifické potřeby

  • Máte pochyby o možnostech svého uplatnění na trhu práce? Obáváte se, že by vás mohly omezit v profesním růstu? Bojíte se neúspěchu? Stáhněte si e-book zdarma a přesvědčte se, že hendikep nemusí být překážkou v kariéře.

Všechny e-booky přehledně na jednom místě a zdarma ke stažení ve formě PDF přímo na váš e-mail z webu ISP21.cz.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.