Týden vzdělávání dospělých

12. 10. 2021
I v letošním roce proběhne v týdnu od 8. do 12. listopadu 2021 v našem kraji Týden vzdělávání dospělých. Pro zájemce jsou připraveny zajímavé semináře, workshopy, zážitkové programy. Novinkou letošního roku je realizace vzdělávacích aktivit i v online prostředí.
  • Zaměstnanost

Týden vzdělávání dospělých 2021 je realizován pod záštitou Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR, která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.

Co vám nabídneme v tomto roce?

  • webový portál, kde naleznete veškeré informace o akcích v rámci Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji a odkud se budete moci přímo připojit na všechny online vzdělávací akce – www.tydenvzdelavanidospelychkhk.cz 
  • zajímavé informace z různorodých oblastí poznání,
  • výběr z širokého spektra workshopů, interaktivních seminářů, přednášek, tvůrčích dílen prezenčně nebo online,
  • nové zkušenosti, dovednosti i inspiraci,
  • potkáte zajímavé osobnosti.

Účast na všech akcích je pro vás zdarma!

Organizaci akcí Týdne vzdělávání dospělých 2021 v Královéhradeckém kraji zajišťují krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v Jičíně, Rychnově nad Kněžnou, Náchodě a Trutnově.

Informace o průběhu Týdnů vzdělávání dospělých v dalších krajích ČR jsou k dispozici na www.tydnyvzdelavani.cz.

Novinkou letošního ročníku TVD je Zahajovací konference, která se koná 8. 11. 2021 a je pořádána ve spolupráci s Centrem investic, rozvoje a inovací Královéhradeckého kraje.

Dílčí programy v jednotlivých městech: