Seminář k odpovědnému veřejnému zadávání pro veřejnou správu

14. 1. 2022
Centrum investic, rozvoje a inovací a Královéhradecký kraj uspořádaly dne 13. 1. 2022 seminář k odpovědnému veřejnému zadávání
  • Sociální podnikání

Seminář, který byl určen primárně pro obce a zástupce veřejné správy z Královéhradeckého kraje, proběhl v rámci řady vzdělávacích akcí v regionu naplňující koncept Chytrý region, reagující na nové trendy nejen v regionálním rozvoji.

Diskusní seminář, který proběhl jak prezenční, tak online formou, se zúčastnilo celkem 70 zástupců z řad obcí, měst a veřejné správy. Hlavním tématem akce bylo odpovědné veřejné zadávání dle § 6 odst. 4 zákona 134/2016 Sb. s účinností od 1. 1. 2021. Úvodní informace prezentovalo Ministerstvo práce a sociálních věcí. Příklady dobré praxe prezentovalo Město Jičín, které je členem Platformy odpovědného veřejného zadávání jako Královéhradecký kraj a které je v této oblasti lídrem nejen v rámci našeho kraje.

Akce proběhla pod hlavičkou Regionální stálé konference Královéhradeckého kraje ve spolupráci s Regionálním centrem sociálního podnikání v KHK na základě zmapovaného zájmu z regionu. Pro příp. zájemce se připravují další navazující akce.

Fotografie a prezentace ke stažení nelznete ZDE.

Soubory ke stažení