Ocenění Společnost přátelská k zaměstnávání osob 55+ zná své vítěze

4. 10. 2023
V sále Nového Adalbertina v Hradci Králové byly v úterý 3. října 2023 oceněny společnosti, které v našem kraji věnují pozornost věkové struktuře svých zaměstnanců, umí s ní pracovat, dávají příležitost osobám ve vyšším věku nebo mají nastaven systém postupného odchodu do důchodu. Přínos soutěže je v propagaci příkladů dobré praxe a zviditelnění společností, které dokáží pracovat s metodami udržování a podporou pracovních schopností starší generace.
  • Zaměstnanost
  • Soutěž

Vítěz kategorie MALÁ FIRMA

KOVAP Náchod s.r.o.

Společnost je výrobce mechanických plechových hraček s tradicí od roku 1946 – traktory, autobusy, auta, jeřáby, natahovací hračky na klíček a další - například  beruška na klíček, která nikdy nespadne ze stolu, model traktoru Zetor, který v přesném měřítku napodobuje originál, nechybí mu řazení, zpátečka ani funkční volant. Firrma klade důraz na ruční výrobu, precizní provedení a dlouhou životnost.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Vítěz kategorie STŘEDNÍ FIRMA

Hořické strojírny spol. s r.o.

Hořické strojírny spol. s r.o. je česká rodinná firma s tradicí působící v Hořicích od orku 1994. Společnost nabízí služby v oblasti vývoje, výroby a servisu techniky pro přepravu dřevní hmoty a dále v oblasti zakázkové výroby, ve které dominuje výroba ocelových komponentů transformátorů.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Vítěz kategorie VELKÁ FIRMA

Oblastní charita Červený Kostelec 

Společnost poskytuje sociálně-zdravotní služby, provozuje lůžkový hospic, mobilní hospic a zařízení pro komplexní péči lidem s roztroušenou sklerózou v pokročilém stádiu nemoci, dále nabízí pečovatelské a ošetřovatelské služby, odborné sociální poradenství a řadu další aktivit.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Partneři:

Do druhého ročníku se celkem přihlásilo 19 zaměstnavatelů z Královéhradeckého kraje: