První ročník ocenění Společnost přátelská k zaměstnávání osob 55+ zná své vítěze

13. 10. 2022
Na slavnostním ceremoniálu soutěže Buďte inspirací 2022 byli dne 11. října 2022 vyhlášeni vítězové jednotlivých ocenění. Soutěž se dělila na dvě ocenění - Inovativní projekt a Společnost přátelská k zaměstnávání osob 55+.
  • Zaměstnanost

Hlavním cílem ocenění Společnost přátelská k zaměstnávání osob 55+ je představit zaměstnavatele, kteří věnují pozornost věkové struktuře svých zaměstnanců, umí s ní pracovat, dávají příležitost osobám ve vyšším věku nebo mají nastaven systém postupného odchodu do důchodu. Přínos soutěže je v propagaci příkladů dobré praxe a zviditelnění společností, které dokáží pracovat s metodami udržování a podporou pracovních schopností starší generace.

Vítěz kategorie MALÁ FIRMA

INGTOP, s.r.o. a INGTOP METAL, s.r.o.

Společnosti se zabývají projekcí, výrobou, montáží a servisem jednoúčelových strojů a zařízení na výrobu izolačních materiálů, montážních jam, plynových zařízení, rozvodů médií, tlakových zařízení a nádrží, ventilací a chladících zařízení a ocelových konstrukcí všech typů a užití. Mezi jejich činnosti patří také projektování, obrábění kovů, servis vyhrazených plynových zařízení pro technické plyny.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Vítěz kategorie STŘEDNÍ FIRMA

SpofaDental a.s.

SpofaDental a.s. je tradičním výrobcem nekovových dentálních materiálů. Společnost patří do skupiny KERR, která je součástí Envista Holding Corporation. Společnost poskytuje širokou nabídku produktů nabízejících kompletní řešení pro zubní lékaře a laboratoře pod značkou SpofaDental a Pentron.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Vítěz kategorie VELKÁ FIRMA

TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ 

Technické služby Hradec Králové se starají o údržbu městské zeleně, komunikací, osvětlení nebo mobiliáře, udržují a opravují školská a sportovní zařízení. V jejich péči je také psí útulek a areál hradeckého letiště.

MEDAILONEK VÍTĚZNÉ SPOLEČNOSTI

Partneři ročníku 2022:

  • Královéhradecký kraj - záštita hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí - záštita
  • Centrum investic, rozvoje a inovací
  • Úřad práce české republiky, krajská pobočka Hradec Králové 
  • Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku
  • ZOO Dvůr Králové nad Labem
  • MARLIN, s. r. o.
  • Mediální partneři - Český rozhlas, Deník, MAFRA, V1 východočeská televize, Salonky.

Kontaktní osoba:

Centrum investic, rozvoje a inovací

Mgr. Jana Hanušová
telefon.:+420 775 553 929
e-mail: hanusova@cirihk.cz